skok na navigaci skok na obsah

Automodul.cz

Jak poznat předražené auto

Komerční sdělení   14:30aktualizováno  14:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Koupit si nové auto není jen tak. Přináší to s sebou řadu starostí spojených zejména s výběrem toho správného vozu. Možná si pod pojmem ten správný vůz představíte konkrétní značku, motorizaci, typ karoserie či barvu. Ve skutečnosti to ale znamená zejména to, že nekupujete auto o desetitisíce dražší než je jeho skutečná tržní cena a že jeho technický stav a stáří odpovídají tomu, co vám tvrdí prodejce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mobilní aplikace Carolina vám pomůže rozpoznat předražené auto. | foto: Cebia

Zjistěte tržní cenu vozidla

Jedinou možností, jak se ochránit před koupí předraženého auta, je znát jeho obvyklou cenu. Zjistit jí však zabere hodně času. Je třeba si udělat přehled hledáním a procházením inzerátů více prodejců ojetých automobilů. Další možností je zdarma si do mobilu naistalovat mobilní aplikaci Carolina, díky které si můžete jedním kliknutím zobrazit nejen aktuální inzeráty srovnatelných vozidel z největších českých a zahraničních portálů, ale také inzeráty až tři měsíce zpětně, které jsou již z internetu stažené, ale vám pomohou zjistit, za kolik se podobná auta prodala. Prostřednictvím Caroliny si navíc můžete nechat vámi předvybrané vozidlo rovnou ocenit a během chvíle tak zjistit jeho skutečnou tržní hodnotu. Včas rozpoznáte, jestli je předražené.

Odkaz ke stažení zdarma pro Android i iOS naleznete na www.carolina.cz

Kromě rozpoznání uměle navýšené ceny vám tato mobilní aplikace zdarma pomůže rovněž s prověřením jeho historie. Její uživatelé si totiž mohou nechat zdarma prověřit jimi vybrané auto v systému AUTOTRACER od společnosti Cebia, která již téměř tři desetiletí pomáhá motoristům bojovat proti nekalým praktikám na trhu. Prověřit auto si můžete nechat i bez nainstalování aplikace na www.zkontrolujsiauto.cz, ale zaplatíte za to 499 korun.


Vyhrajte iPhone X

Nainstalováním aplikace získáte i řadu dalších služeb a výhod. Například budete dostávat upozornění ohledně důležitých termínů spojených s vaším autem, jako je výměna dálniční známky, přezutí pneumatik, výměna prošlé lékárničky či blížící se termín propadnutí STK. Díky tomu můžete ušetřit tisíce, které byste mohli zaplatit za pokuty. Navíc si můžete každý měsíc zobrazit aktuální cenu svého vozu, což vám umožní lépe plánovat, kdy auto vyměnit za novější. Na svých cestách budete mít informace o nebližších servisech a čerpacích stanicích, dále rady a informace spojené s užíváním auta jak v Česku, tak při cestách do zahraničí. A aby toho, co nabízí Carolina, bylo opravdu hodně, budete moci soutěžit o hodnotné ceny, jako je například iPhone X nebo zapůjčení vozu s plnou nádrží na víkend. Proto neváhejte a staňte se dalším spokojeným uživatelem této mobilní aplikace. 

Najdete na iDNES.cz

technická podpora: +420 734 517 369, eduard.vachovec@automodul.cz
AutoModul.cz | obchod@automodul.cz