skok na navigaci skok na obsah

Automodul.cz

Mercedes chce lidi zaujmout internetovým rádiem

  10:00aktualizováno  10:00
Německá automobilka spustila internetové rádio s redakčním obsahem v angličtině a náročnější hudbou.

internetové rádio od Mercedesu | foto: Mercedes-BenzMartin VoskoSME.sk

Na mezinárodní automobilové výstavě ve Frankfurtu prezentovala značka Mercedes - Benz veřejnosti nejen své nové modely, ale i jednu novinku: jako první výrobce automobilů spustila značka Mercedes své vlastní digitální rádio.

Program 24 hodinového vysílání má pevný program s redakčním obsahem. Rádio lze přijímat pomocí aplikace pro tablety a mobilní koncová zařízení, domácích a cestovních internetových přehrávačů nebo pomocí nejnovější generace multimediálního systému COMAND Online přímo ve vozidle.

"Množství digitálních kanálů a platforem zásobujeme již delší dobu poutavým, mezinárodním obsahem. Především pro moderní cílové skupiny, které intenzivněji oslovujeme našimi kompaktními modely, jsme se vybrali touto novou cestou," říká Lüder Fromm, vedoucí globální marketingové komunikace pro osobní automobily značky Mercedes - Benz.

internetové rádio od Mercedesu

internetové rádio od Mercedesu

Rádio Mercedes - Benz nabízí v anglickém jazyce 24 hodin denně program ze světa značky s hvězdou. Zahrnuje kombinaci redakčních obsahů o značce, náročné hudby a obsahových kooperací s vybranými partnery.

V popředí příspěvků se nacházejí příběhy ze světa produktů a značky Mercedes - Benz. Tímto způsobem se představují nová vozidla a studie o všech konstrukčních řadách.

Hudební program se nezaměřuje na aktuální hity z žebříčků a neexistuje v něm časté opakování nejpopulárnějších hitů. Nenabízí mainstream , ale kombinaci písní , které nejsou starší než dva až tři roky.

Kromě toho nabízí skladby z kompilací Mixed Tape, kde se prezentují mladí umělci, kteří jsou teprve na začátku své kariéry.

Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení s ovocem ve znaku.
Více na oficiální stránce.

Článek publikujeme ve spolupráci s auto.sme.sk

Autor: , SME.sk

 

Najdete na iDNES.cz

technická podpora: +420 734 517 369, eduard.vachovec@automodul.cz
AutoModul.cz | obchod@automodul.cz