skok na navigaci skok na obsah

Automodul.cz

Společnost Cebia změnila sídlo a logo

Komerční sdělení   12:42aktualizováno  12:42 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cebia letos absolvovala zásadní historické změny. Společnost se přestěhovala do nových moderních prostor v BB Centru na Praze 4 a zároveň změnila logo a celý s tím spojený grafický projev společnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Cebia změnila sídlo a logo | foto: Cebia, spol. s r.o.

Fotogalerie

„Naše společnost se rozrůstá, potřebovali jsme větší a modernější prostory, a tak jsme přikročili k této nelehké změně. Naše služby využívá stále více zákazníků a uvádíme na trh neustále nové služby. Naším klíčovým systémem je AUTOTRACER dostupný online na www.zkontrolujsiauto.cz, který využívá měsíčně přes 100 tisíc zákazníků,“ uvedl Ing. Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia.

Společnost Cebia se rozhodla při této příležitosti dát dárek zákazníkům a ušetřit jim tak peníze. Jedná se o mimořádnou 70% slevu na zabezpečení vozidla formou značení autoskel.

Nová adresa Cebia:

Cebia, spol. s r.o.

BB Centrum, budova Alpha

Vyskočilova 1461/2a

140 00 Praha 4

Nová telefonní čísla:

Telefon: +420 222 207 207

Fax: +420 222 207 107

„Rádi zákazníky v nových prostorách přivítáme a věříme, že v nich budeme poskytovat nadále komfortní služby,“ doplnil Martin Pajer.

Nové sídlo společnosti Cebia je snadno dostupné autem i hromadnou dopravou. Jsme tu s Vámi již 25 let a snažíme se Vám poskytovat co nejlepší služby pro koupi a další bezpečný provoz Vašich vozidel. Pevně věříme, že nám i nadále zachováte přízeň.

 

Najdete na iDNES.cz

technická podpora: +420 734 517 369, eduard.vachovec@automodul.cz
AutoModul.cz | obchod@automodul.cz