skok na navigaci skok na obsah

Automodul.cz

Video: Vybíráme auto pro policajty a testujeme socialistickou sanitku

  6:46aktualizováno  6:46
Ve slovenském videopořadu Garáž uvidíte výsledky tendru na policejní auto, Škodu 1203 v akci a závody na naftových buggynek české konstrukce.

Další díl automobilového dokumentu Garáž se zaměřuje na slovenskou automobilovou produkci. Ta v minulosti neměla příliš dobré jméno díky užitkovému automobilu Škoda 1203.

V relaci uvidíte labutí píseň legendární sanitky, která vyrazila na svůj poslední zásah. Držet rovnou stopu a řadit rychlosti není žádná zábava.

Pořad Garáž: socialistická sanitka

Pořad Garáž: socialistická sanitka

Tendr na policejní auto

Se Škodou 1203 to prostě soudruhům tenkrát nevyšlo, protože ji bylo třeba opravit ihned po opuštění výrobní linky. Přestože tehdejší československá auta nedosáhla na automobilový Olymp, alespoň nějaké zajímavé v obou republikách montujeme.

Do tendru na policejní auto jsme si nechali poslat od tuzemských automobilových továren libovolné kandidáty. Jednou z podmínek byla montáž na Slovensku.

Pořad Garáž: policejní auta?

Pořad Garáž: policejní auta?

V testu bezpečnosti vám na dalším autě, které se vyrábí na Slovensku, ukážeme, že kromě brždění lze neodvratitelné srážce přece jen nějak předejít i jinak.

Zábava v naftové buggy

Třetí moderátor relace Alexander Štefuca nás vzal do dílny, kde vznikly naftové buggy pro potěšení a zároveň nabytí řidičských dovedností.

Pořad Garáž: buggy

Pořad Garáž: buggy

V české garáži vám ukážeme asi nejdostupnější formu motoristického sportu. Bezpečného a zábavného.

Fotogalerie

Video publikujeme ve spolupráci s auto.sme.sk

 

Najdete na iDNES.cz

technická podpora: +420 734 517 369, eduard.vachovec@automodul.cz
AutoModul.cz | obchod@automodul.cz