skok na navigaci skok na obsah

Automodul.cz

Zabezpečení vozidla se 70% slevou

Komerční sdělení   14:50aktualizováno  14:50 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Cebia nabízí nejefektivnější zabezpečení vozidla z pohledu poměru cena / výkon. Jde o bezpečnostní značení skel vozidla, které prokazatelně 30x sníží pravděpodobnost odcizení vašeho vozidla.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zabezpečení vozidla se 70% slevou | foto: Cebia, spol. s r.o.

Více informací o bezpečnostním značení skel je zde. Aktuálně Cebia nabízí mimořádnou slevu na toto zabezpečení vozidla ve výši 70 %, resp. 50 %. Akce platí do 30. 9. 2017.

Těm zákazníkům, kteří přijedou do nového sídla Cebia na Prahu 4, je určena akce zabezpečení vozidla formou značení autoskel s mimořádnou 70% SLEVOU. Tím však nabídka nekončí. K zabezpečení vozidla získáte navíc ZDARMA ještě jeden kupon na tutéž službu. Ten můžete využít pro zabezpečení dalšího vozidla v rodině nebo ho někomu darovat. Dárkový kupon ZDARMA vám Cebia předá osobně. Za konečnou cenu 510 Kč vč. DPH získáte nejefektivnější zabezpečení na trhu pro 2 vozy (původní cena je 1 700 Kč za každé vozidlo). Slevu uplatníte pomocí kuponu, který si stáhnete zde, vytisknete a předložíte v Cebia, spol. s r.o., BB Centrum, budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4.

Předem se objednejte na telefonním čísle 222 207 207.

Zákazníkům, kteří nemohou přijet do Prahy, je určena nabídka stejného zabezpečení vozidla s 50% SLEVOU. Konečná cena je pak 850 Kč vč. DPH. Slevu uplatníte pomocí kuponu, který si stáhnete zde, vytisknete a předložíte po předchozím objednání na kterémkoli Autorizovaném Pracovišti Cebia (viz seznam zde).

 

Najdete na iDNES.cz

technická podpora: +420 734 517 369, eduard.vachovec@automodul.cz
AutoModul.cz | obchod@automodul.cz